O Nas

Każda firma ma własną historię. Poznaj naszą.

Przyszłość oparta na doświadczeniu.

Zaufaj profesjonalistom – wybierz sprawdzonego partnera w IT

NetFormers to firma, której filarem jest pasja do nowoczesnych technologii i metodyczny rozwój własnych kompetencji. Podczas naszej działalności wykonaliśmy wiele zaawansowanych projektów integratorskich w największych przedsiębiorstwach, instytucjach i organizacjach w kraju.

Wykorzystując bogate doświadczenie naszych wykwalifikowanych specjalistów oraz ich ekspercką wiedzę techniczną, jesteśmy w stanie efektywnie wspierać biznes naszych klientów na każdym etapie współpracy. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, oferując rozwiązania komunikacyjne dla Twojego biznesu. Analizujemy, doradzamy, projektujemy i wdrażamy systemy transmisji danych, głosu i obrazu. Skupiamy się na bezpieczeństwie informacji i pomagamy stworzyć przestrzeń komunikacyjną dla Twojej firmy, w której dostęp do ludzi i informacji jest możliwy z dowolnego urządzenia, z dowolnego miejsca i o dowolnej porze.

Nasza kompleksowa oferta dotyczy audytów, analizy, doradztwa, projektowania, wdrażania i utrzymywania systemów komunikacyjnych, infrastruktury IT oraz systemów sieciowych. Podczas realizacji projektów korzystamy z rozwiązań dostarczanych przez czołowe firmy rynku ICT. Współpracujemy z ponad 15 wiodącymi dostawcami o globalnym zasięgu. Dzięki dostępowi do najnowocześniejszych rozwiązań jesteśmy w stanie dostarczać bezpieczne, wydajne i niezawodne rozwiązania.

Poznaj nasz zarząd

SEBASTIAN STRZELAK

CCIE Security #23960, CISSP

TOMASZ BUSŁOWSKI

CCNP Voice, ACWP

PIOTR CZARNECKI

CCIE #15422, CISSP, CEH

Poznaj naszą wizję, misję i wartości towarzyszące nam każdego dnia

Zgodnie z praktykowaną koncepcją Kaizen, opartą na założeniu nieustannego doskonalenia, dążymy do ciągłego rozwoju i ulepszania naszych umiejętności, kompetencji oraz pogłębiania wiedzy technicznej.

Jednocześnie wykorzystujemy metodykę Kaizen jako strategię biznesową, by angażować wszystkich pracowników NetFormers do stałego poszukiwania najlepszych rozwiązań usprawniających funkcjonowanie naszej firmy oraz implementowania najlepszych rozwiązań w projektach, nad którymi pracujemy.

Wizja

Netformers to firma technologiczna, zbudowana na bazie bogatych doświadczeń zdobytych na rynku teleinformatycznym przy realizacji największych projektów w Polsce. Wierzymy, że wiedza i doświadczenie inżynierskie pozwolą sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów, a wkrótce staniemy się liderem na rynku integratorów najnowocześniejszych rozwiązań komunikacyjnych.

Misja

Misją NetFormers jest usprawnianie mechanizmów komunikacji i współpracy biznesowej przedsiębiorstw. Realizujemy je poprzez doradztwo oraz wdrażanie najnowszych technologii informatycznych z zakresu zunifikowanej komunikacji sieciowej, oraz zapewnienie najwyższego poziomu bezpieczeństwa informacji.

Nasze Wartości

Ciągły Rozwój

pozwala realizować ambicje, ale jest także naszą receptą na sukces. Swoim klientom oferujemy najnowocześniejsze technologie i usługi na najwyższym poziomie, co wymaga nieustannej aktualizacji wiedzy i poszerzania kompetencji w nowych obszarach.

Technologia

jest naszą pasją. Pragniemy dzielić się nią z naszymi klientami, abyśmy wszyscy mogli korzystać z jej osiągnięć zarówno w biznesie, jak i prywatnie.

Wiarygoność

buduje się latami. Od początku działalności NetFormers zależy nam na wysokiej jakości świadczonych przez nas usług. Staramy się budować markę rzetelnego partnera biznesowego. Realizujemy projekty w terminie, w ramach zaplanowanego budżetu oraz zgodnie z założeniami.

Zaufanie

jest podstawą biznesu i niezbędnym elementem długotrwałej współpracy. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze działania były przejrzyste i skutkowały zadowoleniem klienta.

Kalendarium.

Zobacz, jak długą drogę przeszliśmy, by dostarczać najlepsze rozwiązania dla biznesu

  • 2010 

Działalność rozpoczęliśmy w lipcu 2010 roku jako jednoosobowa działalność gospodarcza założona przez Sebastiana Strzelaka. Miesiąc później staliśmy się partnerem CISCO SYSTEMS, otrzymując status Select Certified Partner. Pierwsze biuro założyliśmy w październiku 2010 roku i mieściło się ono przy ulicy Nowakowskiego 3 w Warszawie. W listopadzie zostaliśmy partnerem ZSCALER, wprowadzając do oferty rozwiązania Cloud Security.

  • 2011

W lutym 2011 roku uzyskaliśmy specjalizację Express Foundation, otrzymując status CISCO PREMIER CERTIFIED PARTNER. Pod koniec sierpnia 2011 roku rozszerzyliśmy skalę działania, przekształcając firmę w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością – tak powstało NetFormers SP.Z.O.O, utworzona przez trzech założycieli: Sebastiana Strzelaka, Tomasza Busłowskiego oraz Piotra Czarneckiego. W tym samym czasie przenieśliśmy biuro do Sheraton Plaza przy ulicy Bolesława Prusa. Miesiąc później staliśmy się partnerem OUTPOST24, poszerzając ofertę rozwiązań bezpieczeństwa sieci o Vulnerability Management.
W listopadzie 2011 roku uzyskaliśmy specjalizację Cisco Express Unified Communications, która stanowiła potwierdzenie wysokich kompetencji w zakresie systemów ujednoliconej komunikacji. W grudniu zostaliśmy autoryzowanym partnerem JUNIPER NETWORKS oraz CHECKPOINT, co otworzyło nam dostęp do produktów dostarczanych przez tych producentów.

  • 2012

W styczniu 2012 roku dołączyliśmy do elitarnego grona firm wspierającego SOS Wioski Dziecięcej. Miesiąc później zostaliśmy autoryzowanym partnerem firmy BARRACUDA NETWORKS – dostawcy rozwiązań bezpieczeństwa sieciowego, natomiast w kwietniu staliśmy się Złotym Partnerem firmy PALO ALTO NETWORKS – lidera na rynku Enterprise Network Firewall. Miesiąc później naszym partnerem została firma Riverbed.

  • 2013

Na początku 2013 roku podjęliśmy ścisłą współpracę w zakresie finansowania projektów dla klientó z CHG-MERIDIAN, zostaliśmy pierwszym w Polsce partnerem firmy AEROHIVE NETWORKS – lidera rozwiązań korporacyjnych sieci WLAN, oraz firmy INFOBLOX – producenta rozwiazań IPAM i systemów Network Management. W kwietniu zdobyliśmy status partnera Premiere firmy BROCADE, a w listopadzie Bronze Partner firmy FORTINET.

  • 2014

Kwiecień 2014 roku przyniósł nam partnerstwo z firmą RUCKUS WIRELESS świadczącą rozwiazania z zakresu WLAN. Miesiąc później otrzymaliśmy status Srebrnego Partnera firmy EXTREME NETWORKS – producenta rozwiązań sieciowych, a po kolejnych dwóch miesiącach staliśmy się Srebrnym Partnerem firmy NETAPP, rozwijając ofertę w zakresie rozwiązań Storage.

  • 2015

W kwietniu 2015 roku przekształciliśmy NetFormers w spółkę komandytową (NetFormers SP.Z.O.O. SP. K.). Obecnie spółka przejmuje rolę wiodącej spółki realizującej projekty NetFormers. Obecnie NetFormers zatrudnia 11 osób, przy czym do października obecnego roku zamierzamy poszerzyć nasz skład o kolejne dwie osoby.

  • 2016

W grudniu 2016 roku przenieśliśmy siedzibę spółki Z.O.O. do Regus Plaza w hotelu Sheraton, jednak wraz z dynamicznym rozwojem kadrowym obydwie spółki w 2017 roku przeniosły się na Saską Kępę przy ulicy Czeskiej w Warszawie.

Przez cały okres dynamicznego rozwoju NetFormers kierowaliśmy się zasadą Keizen. Firma powstawała na bazie doświadczenia oraz wiedzy trzech inżynierów – założycieli, którzy zdobywali swoje doświadczenie u największych integratorów w kraju – firm NextiraOne oraz ATM S.A. Nieustanne poszerzanie naszego portfolio doprowadziło nas do miejsca, w którym znajdujemy się obecnie. Zachęcamy do sprawdzenia pełnej listy naszych partnerów technologicznych.

Zamów usługę

Poproś o wycenę

Zapytaj o co tylko chcesz

Skorzystaj z formularza lub napisz do Nas:
sales@netformers.pl

Z przyjemnością pomożemy Ci zaprojektować Twój sukces w sieci.

Blog, Webinaria, Szkolenia.
NETFORMERS na bieżąco!

Zapisz się do Newslettera!

Zostań z NetFormers!

Zostań z NetFormers!

Bez zbędnego spamu!

Dołącz do naszego Newslettera aby otrzymywać zaproszenia na bezpłatne szkolenia, webinary i warsztaty oraz solidną dawkę aktualnej wiedzy o rozwiązaniach z zakresu sieci i bezpieczeństwa na rynku.

Bądź na bieżąco!

Dziękujemy, że jesteś z Nami!