Sebastian Strzelak

CEO Prezes Zarządu
  • Brand Strategy 80% 80%
  • Internet Marketing 60% 60%
  • App Development 50% 50%
  • Customer Happiness 90% 90%

Gdy tylko do Polski zawitał Internet i modem 9600bps radośnie piszczał w kącie a nasz narodowy operator cieszył się z każdej spędzonej minuty na buletin boardzie i IRC-u – wiedziałem, że to jest to, czym chcę zajmować się w życiu. Fascynacja sieciami oraz bezpieczeństwem sieciowym wzbogacona wiedzą ze studiów na WEiTI PW oraz doświadczeniem inżynierskim z pracy u największych integratorów w Polsce (ATM, NextiraOne) i na świecie (Verizon Business) motywuje mnie do odkrywania nowych możliwości świata teleinformatyki i rozwiązywania problemów biznesowych naszych klientów.

Własna firma to nie tylko realizacja ambicji inżynierskich ale także szansa wykorzystania praktycznej wiedzy biznesowej przekazanej na studiach MBA, możliwość pracy w gronie najlepszych ekspertów oraz nieależność na jaką nie pozwoli żadna korporacja.

Moja dotychczasowa praca zaoowocowała licznymi certyfikacjami branżowymi, w tym m.in. Cisco Certified Internetwork Expert (CCIE Security #23960), Certified Information Systems Security Professional (CISSP), Palo Alto Networks Certified Networks Security Engineer (CNSE), Aerohive Certified WLAN Professional (ACWP), Brocade Certified Network Engineer (BCNE), PMI Project Management Professional (PMP).

Zostań z NetFormers!

Zostań z NetFormers!

Bez zbędnego spamu!

Dołącz do naszego Newslettera aby otrzymywać zaproszenia na bezpłatne szkolenia, webinary i warsztaty oraz solidną dawkę aktualnej wiedzy o rozwiązaniach z zakresu sieci i bezpieczeństwa na rynku.

Bądź na bieżąco!

Dziękujemy, że jesteś z Nami!