Kariera

Twoją pasją są nowoczesne technologie? Zasil nasze szeregi!

Dołącz do najlepszych!

Oferty pracy w branży IT.

Od przeszło 7 lat pomagamy polskim firmom, organizacjom, instytucjom i przedsiębiorstwom dostarczając im nowoczesne rozwiązania IT.

NetFormers to zespół wykwalifikowanych specjalistów z pasją. Implementowane nowoczesne, efektywne i niezawodne rozwiązania z zakresu sieci i infrastruktury sieciowej pozwalają naszym klientom rozwijać skrzydła, generować większą rentowność i podnosić jakość świadczonych usług.

Współpracujemy z ponad 15 wiodącymi, globalnymi producentami ICT. Dzięki nieustannemu zdobywaniu nowych kompetencji, pogłębianiu wiedzy oraz aktywności w branży, metodycznie podnosimy jakość świadczonych usług i dopasowujemy naszą wszechstronną ofertę do naszych klientów. Podczas wykonywania naszej pracy kierujemy się filozofią KAIZEN, jednocześnie dajemy każdemu pracownikowi szansę do realizacji i wdrażania własnych, nowatorskich pomysłów.

 

W tym miejscu znajdziesz aktualne oferty pracy.

Jeśli spełniasz wymagania na konkretne stanowisko, wyślij nam wymagane dokumenty aplikacyjne na adres: praca@netformers.pl.

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Czarodziej Sieciowy

zwany potocznie inżynierem sieciowym to osoba posiadająca wiedzę tajemną z zakresu działania oraz projektowania sieci komputerowych w sposób magiczny

Czarodziej Sprzedaży

zwany potocznie handlowcem lub account managerem, to osoba posiadająca wysokie współczynniki takich cech postaci jak: charyzma, inteligencja, mądrość i determinacja.

Dołącz do zespołu NetFormers.

Aplikuj!

Jeśli nowe technologie pochłaniają Cię bez reszty, szukasz zawodowych wyzwań oraz pragniesz budować ścieżkę kariery wśród prawdziwych specjalistów ze swojej branży – dołącz do nas!

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli:

„Na podstawie aktualnie obowiązujących przepisów dotyczących ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych (m.in. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez: NETFORMERS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. z siedzibą w Warszawie (03-902), ul. Czeska 24/2, w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Zamów usługę

Poproś o wycenę

Zapytaj o co tylko chcesz

Skorzystaj z formularza lub napisz do Nas:
sales@netformers.pl

Z przyjemnością pomożemy Ci zaprojektować Twój sukces w sieci.

Blog, Webinaria, Szkolenia.
NETFORMERS na bieżąco!

Zapisz się do Newslettera!

Zostań z NetFormers!

Zostań z NetFormers!

Bez zbędnego spamu!

Dołącz do naszego Newslettera aby otrzymywać zaproszenia na bezpłatne szkolenia, webinary i warsztaty oraz solidną dawkę aktualnej wiedzy o rozwiązaniach z zakresu sieci i bezpieczeństwa na rynku.

Bądź na bieżąco!

Dziękujemy, że jesteś z Nami!