Partnerzy

Rozwijamy się z Wami, dla Was!

Wspólnie do celu!

Współpracujemy z najlepszymi, a Ty?

Współpracując z ponad 15 wiodącymi firmami dostarczającymi rozwiązania technologiczne, jesteśmy w stanie elastycznie dobierać naszą ofertę oraz świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dzięki współpracy z najlepszymi firmami z rynku ICT proponowane przez nas rozwiązania komunikacyjne stanowią możliwie najlepszy wybór pod względem jakości, funkcjonalności i ceny. Poniżej prezentujemy krótką charakterystykę naszych kluczowych partnerów technologicznych.

Cisco Networks

Współpraca z Cisco Systems to jeden z filarów naszej działalności i strategii biznesowej. Cisco Systems to jedno z największych przedsiębiorstw technologicznych na świecie, dostarczające ogromną gamę rozwiązań i produktów. Uzyskanie certyfikatu Cisco Premier Certified Partner potwierdza spełnienie wysokich wymagań oraz kompetencji NetFormers w zakresie rozwiązań sieciowych. Z Cisco Systems współpracujemy od początku funkcjonowania naszej firmy, czyli od 2010 roku.

Fortinet

Firma Fortinet to czołowy dostawca wydajnych rozwiązań zabezpieczających sieci oraz infrastrukturę sieciową. Firma dostarcza kompleksowe systemy zabezpieczające i wieloplatformowe, skalowalne oraz efektywne rozwiązania chroniące sieci. Firma dostarcza również cieszące się dużym powodzeniem zintegrowane systemy zarządzania zagrożeniami (Unified Threat Management, UTM). Srebrnym partnerem firmy Fortinet staliśmy się w listopadzie 2013 roku.

Extreme Networks

Firma Extreme Networks to kolejny duży producent rozwiązań sieciowych z USA. Firma dostarcza efektywne rozwiązania z zakresu sieci bezprzewodowych w architekturze Edge to Core, sieci LAN, optymalizacji i zarządzania w chmurze, a także zarządzania bezpieczeństwem sieciowym. W maju 2014 roku NetFormers stało się Srebrnym Partnerem firmy Extreme Networks.

Juniper Networks

Juniper Networks to światowy lider wśród producentów rozwiązań sieciowych. Firma specjalizuje się w produkcji wysokowydajnych platform routingowych dla sieci operatorskich. oraz dostarcza rozwiązania z zakresu Enterprise Networking. Producent słynie z tworzenia wysokiej jakości przełączników i systemów zarządzania siecią. Współpracę z Juniper Networks rozpoczęliśmy w grudniu 2012 roku, stając się autoryzowanym partnerem tego producenta.

Ruckus Wireless

Ruckus Wireless dostarcza zaawansowane systemy sieci bezprzewodowych, w tym szeroką ofertę rozwiązań z zakresu Smart Wi-Fi. Firma specjalizuje się w rozwiązywaniu kluczowych problemów mobilnego dostępu do Internetu oraz tworzenia wydajnych połączeń między sieciami. NetFormers współpracuje z firmą Ruckus Wireless w zakresie rozwiązań WLAN od maja 2014 roku.

Barracuda Networks

Jest to światowej klasy amerykański producent zabezpieczeń sieci firmowych. Barracuda Networks dostarcza nowoczesne systemy ochrony poczty email, ruchu webowego, backupu danych i zaawansowane systemy kompleksowo chroniące infrastrukturę IT. Różnorodność produktów stanowiących podstawę do zabezpieczania bram internetowych, poczty e-mail, czy protokoły SSL VPN sprawia, że oferta Barracuda Networks jest w pełni kompleksowa. NetFormers stało się oficjalnym autoryzowanym partnerem firmy Barracuda Networks w lutym 2012 roku.

Extrahop

ExtraHop według Gartnera jest liderem w dziedzinie NPMD (Network Performance Monitoring and Diagnostics).

ExtraHop dostarcza rozwiązania monitoringu sieciowego, który opiera się na analizach w czasie rzeczywistym wszystkich interakcji sieciowych oraz wykorzystuje systemy samouczące się do identyfikowania zagrożeń, a także dostarcza aplikacje krytyczne i zabezpiecza hybrydowe chmury przedsiębiorstwa.  W 2019, NetFormers zostało autoryzowanym sprzedawcą rozwiązań firmy ExtraHop w Polsce.

FancyFon

Firma FancyFon dostarcza narzędzia klasy MDM do zdalnego zarządzania tabletami oraz smartfonami wyposażonymi w różnorodne systemy operacyjne. Rozwiązania FancyFon doskonale nadają się do poprawy mobilności w biznesie.

ESET

Jesteśmy certyfikowanym partnerem firmy ESET – przedsiębiorstwa zajmującego się dostarczaniem nowoczesnych rozwiązań do ochrony stacji końcowych oraz narzędzi zabezpieczających sieci. Firma ESET to lider w branży oprogramowania chroniącego każdy rodzaj sieci.

Infoblox

Infoblox dostarcza rozwiązania z zakresu DNS, DHCP oraz IPAM. Firma stworzyła autorską technologię Infoblox-GRID umożliwiającą budowę systemów rozproszonych, które komunikują się z tzw. Grid-Master’em. Firma oferuje również systemy i narzędzia zabezpieczające sieci i ułatwiające zarządzanie nimi. Od stycznia 2013 roku jesteśmy partnerem firmy Infoblox.

Live Action

Firma Live Action to producent rozwiązań monitoringu sieciowego opartego o analizie ruchu. Wśród oferowanych produktów znajdują się kompleksowe narzędzia do diagnostyki sieci oraz poprawy bezpieczeństwa sieci. NetFormers w czerwcu 2014 roku stało się autoryzowanym sprzedawcą rozwiązań firmy Live Action w Polsce.

F5 Networks

F5 Networks to lider dostarczający niezawodne platformy sprzętowe do load balancingu oraz ochrony ruchu sieciowego (ADC). Wśród produktów F5 Networks znajdziemy także ochronę przed atakami DDoS oraz optymalizacji ruchu sieciowego. Partnerstwo z F5 nawiązaliśmy w 2017 roku.

NetApp

Firma NetApp producent rozwiązań związanych z zarządzaniem oraz ochroną danych, a także macierzy dyskowych oraz innych rozwiązań z zakresu storage. Współpracę z NetApp rozpoczęliśmy,  stając się Srebrnym Partnerem firmy w lipcu 2014 roku

Zamów usługę

Poproś o wycenę

Zapytaj o co tylko chcesz

Skorzystaj z formularza lub napisz do Nas:
sales@netformers.pl

Z przyjemnością pomożemy Ci zaprojektować Twój sukces w sieci.

Blog, Webinaria, Szkolenia.
NETFORMERS na bieżąco!

Zapisz się do Newslettera!

Zostań z NetFormers!

Zostań z NetFormers!

Bez zbędnego spamu!

Dołącz do naszego Newslettera aby otrzymywać zaproszenia na bezpłatne szkolenia, webinary i warsztaty oraz solidną dawkę aktualnej wiedzy o rozwiązaniach z zakresu sieci i bezpieczeństwa na rynku.

Bądź na bieżąco!

Dziękujemy, że jesteś z Nami!