Piotr Czarnecki

Wiceprezes Zarządu
  • Brand Strategy 80% 80%
  • Internet Marketing 60% 60%
  • App Development 50% 50%
  • Customer Happiness 90% 90%

W branży pracuję od 2003 roku. Pierwsze lata pracy związane były głównie z technologiami routing/switching, kiedy to zajmowałem się wdrażaniem sieci LAN/WAN pracując u naszego narodowego operatora (TPSA). Następne lata, to praca u integratora ściśle związanego z sektorem finansowym. Realizując projekty sieciowe dla instytucji finansowych, coraz bardziej uświadamiałem sobie, jak ważne jest bezpieczeństwo.

Bezpieczeństwo stało się moją pasją. Ostatnie lata mojej pracy to przede wszystkim projekty związane z bezpieczeństwem (Network Security, Information Security, IT Security). Posiadam wiele certyfikacji branżowych, m.in. Cisco Certified Internetwork Expert (CCIE #15422), Certified Information Systems Security Professional (CISSP), Certified Ethical Hacker (CEH), CompTIA Security+, ITIL, PRINCE2.

Zostań z NetFormers!

Zostań z NetFormers!

Bez zbędnego spamu!

Dołącz do naszego Newslettera aby otrzymywać zaproszenia na bezpłatne szkolenia, webinary i warsztaty oraz solidną dawkę aktualnej wiedzy o rozwiązaniach z zakresu sieci i bezpieczeństwa na rynku.

Bądź na bieżąco!

Dziękujemy, że jesteś z Nami!