Date: 12/12/2023

Time:  09:30-16:00

Warsztaty stacjonarne hands-on

Optymalizacja bezpieczeństwa sieci: Warsztaty CISCO Identity Services Engine (ISE)

CISCO Identity Services Engine (ISE) to zaawansowane narzędzie do zarządzania tożsamością i dostępem w sieciach komputerowych. Oferuje kompleksowe rozwiązania dla kontroli dostępu do zasobów sieciowych, zarządzania tożsamościami użytkowników oraz monitorowania ich działań.

ISE umożliwia precyzyjne uwierzytelnianie użytkowników i urządzeń, określanie polityk dostępu, integrację z systemami bezpieczeństwa oraz przechwytywanie danych o użyciu sieci. Dzięki zaawansowanym funkcjom, takim jak Threat-Centric Network Access Control (NAC), ISE wzmacnia bezpieczeństwo sieci, optymalizuje zarządzanie tożsamościami, wspomaga zgodność z politykami bezpieczeństwa i umożliwia efektywne monitorowanie aktywności użytkowników. To narzędzie charakteryzuje się łatwością wdrożenia, konfiguracji oraz integracją z istniejącymi systemami, przyczyniając się do optymalizacji wykorzystania zasobów sieciowych.

 

Podczas tych kompleksowych warsztatów uczestnicy zagłębią się w dynamiczną dziedzinę architektury Zero-Trust i dowiedzą się, w jaki sposób Identity Services Engine (ISE) służy jako kluczowy punkt podejmowania decyzji 
o uwierzytelnieniu i autoryzacji na bazie zdefiniowanych reguł i polityk.

Ten warsztat wyposaży Cię w wiedzę i narzędzia do wdrożenia architektury Zero-Trust z ISE w jej centrum. Uczestnicząc, uzyskasz wgląd w ochronę swojej organizacji przed zagrożeniami przy jednoczesnym wdrażaniu innowacji i zachowaniu zgodności.

Agenda spotkania:

09.30-11.00 Przywitanie i wprowadzenie 
Przerwa kawowa
11.20-13.00 Warsztaty labowe – część pierwsza 
Lunch
14.00-16.00 Warsztaty labowe – część druga  

Czym są Warsztaty Security?

To praktyczne, kilkugodzinne warsztaty na miejscu w Warszawie, na których zapoznasz się z najnowszymi zagadnieniami z zakresu cyberbezpieczeństwa oraz nauczysz się w jaki sposób należy reagować na incydenty bezpieczeństwa. Przy wykorzystaniu technologii Cisco zdobędziesz praktyczną wiedzę i umiejętności posługiwania się narzędziami i systemami ochrony sieci.

Przez kogo prowadzone są warsztaty?

Warsztaty prowadzone są przez doświadczonych Inżynierów sieciowych firmy Cisco i NetFormers.

Dla kogo przeznaczone są Warsztaty?

Na warsztaty zapraszamy administratorów systemów i sieci oraz osoby techniczne zajmujące się bezpieczeństwem.

Warsztaty nie wymagają wcześniejszej wiedzy związanej z produktami Cisco.

Niezależnie od poziomu wiedzy i doświadczenia każdy będzie w stanie zrealizować program Warsztatów dzięki szczegółowym instrukcjom pokazującym krok po kroku jak w środowisku laboratoryjnym skonfigurować każdy z elementów systemu.

Dlaczego warto wziąć udział:

Warsztaty są w 100% za darmo, a podczas tego wydarzenia:

  • pogłębisz wiedzę techniczną z zakresu cyberbezpieczeństwa i mechanizmów ochrony sieci
  • uczestnicy będą mieli możliwość praktycznego nauczenia się korzystania z wybranych rozwiązań Cisco
  • poznasz produkty wykraczające poza standardowe podejście bazujące na firewall-ach

Jak wyglądają warsztaty i co należy przynieść?

Warsztaty składają się ze wstępu teoretycznego oraz części praktycznej prowadzonej przez inżyniera Cisco.

Do realizacji części praktycznej każdy uczestnik warsztatów on-site powinien posiadać własny komputer z możliwością podłączenia do Internetu (WiFi). Środowisko laboratoryjne do indywidualnej konfiguracji dostępne będzie w chmurze Cisco.

Zostań z NetFormers!

Zostań z NetFormers!

Bez zbędnego spamu!

Dołącz do naszego Newslettera aby otrzymywać zaproszenia na bezpłatne szkolenia, webinary i warsztaty oraz solidną dawkę aktualnej wiedzy o rozwiązaniach z zakresu sieci i bezpieczeństwa na rynku.

Bądź na bieżąco!

Dziękujemy, że jesteś z Nami!