Cisco StealthWatch Workshop #2

Date: 4/06/2020

Time:  09:30

Cisco StealthWatch Workshop

Efektywny monitoring bezpieczeństwa przy wykorzystaniu NetFlow i Cisco StealthWatch.

Stealthwatch Enterprise to najlepsze w branży rozwiązanie oferujące wgląd w informacje i analizę bezpieczeństwa, które wykorzystuje dane telemetryczne firmy uzyskane z bieżącej infrastruktury sieciowej.

To zaawansowane wykrywanie i szybsza reakcja na zagrożenia, a także uproszczona segmentacja sieci za sprawą wielowarstwowego uczenia maszynowego i zaawansowanego modelowania zachowań na przestrzeni całej sieci.

Rozwiązanie Stealthwatch Enterprise dla przedsiębiorstw oferuje wgląd w informacje w czasie rzeczywistym, co pozwala uzyskać lepszy wgląd w informacje o aktywności w sieci. Można rozszerzyć te informacje o chmurę, całą sieć, poszczególne oddziały firmy, centrum danych, aż do punktów końcowych.

Dołącz do Nas podczas wyjątkowego doświadczenia laboratoryjnego!

W trakcie spotkania dowiesz się, jak korzystać z analizy behawioralnej i uczenia maszynowego, aby zmieniać sieć. Wcielając się w rolę zarówno atakującego, jak i obrońcy, weźmiesz udział w testach na żywo, stosując wykrywanie zagrożeń behawioralnych, aby rozwiązać następujące przypadki:

  • Wykrywanie incydentów
  • Insider i zaawansowane wykrywanie zagrożeń
  • Wykrywanie aplikacji wysokiego ryzyka
  • Naruszenia zasad
  • Encrypted Traffic Analytics (ETA)

Zidentyfikuj złośliwy ruch bez odszyfrowywania

Jaka jest formuła naszych warsztatów?

To praktyczne, kilkugodzinne warsztaty, na których zapoznasz się z najnowszymi zagadnieniami z zakresu cyberbezpieczeństwa oraz nauczysz się w jaki sposób należy reagować na incydenty bezpieczeństwa. Przy wykorzystaniu technologii Cisco zdobędziesz praktyczną wiedzę i umiejętności posługiwania się narzędziami i systemami ochrony sieci.

Dla kogo przeznaczone są Warsztaty?

Dla każdego, kto chce poznać technologię Cisco Security i powiększyć wiedzę o cyberbezpieczeństwie. W szczególności zapraszamy administratorów systemów i sieci oraz osoby techniczne zajmujące się bezpieczeństwem. Warsztaty nie wymagają wcześniejszej wiedzy związanej z produktami Cisco. Niezależnie od poziomu wiedzy i doświadczenia każdy będzie w stanie zrealizować program Warsztatów dzięki szczegółowym instrukcjom pokazującym krok po kroku jak w środowisku laboratoryjnym skonfigurować każdy z elementów systemu.

Dlaczego warto przyjść

Warsztaty są w 100% za darmo, a podczas tego wydarzenia:

  • pogłębisz wiedzę techniczną z zakresu cyberbezpieczeństwa i mechanizmów ochrony sieci
  • nauczysz się korzystać z wybranych rozwiązań CISCO w praktyce
  • poznasz produkty wykraczające poza standardowe podejście bazujące na firewallach

Jak wyglądają warsztaty i co należy przynieść?

Warsztaty składają się ze wstępu teoretycznego oraz części praktycznej prowadzonej przez inżyniera Cisco. Do realizacji części praktycznej każdy powinien posiadać własny komputer z możliwością podłączenia do Internetu (WiFi). Środowisko laboratoryjne dostępne będzie w chmurze Cisco w Internecie.

Zostań z NetFormers!

Zostań z NetFormers!

Bez zbędnego spamu!

Dołącz do naszego Newslettera aby otrzymywać zaproszenia na bezpłatne szkolenia, webinary i warsztaty oraz solidną dawkę aktualnej wiedzy o rozwiązaniach z zakresu sieci i bezpieczeństwa na rynku.

Bądź na bieżąco!

Dziękujemy, że jesteś z Nami!