Cisco Umbrella® MSSP – NetFormers Pierwszym Autoryzowanym Dostawcą w Polsce

NetFormers zostaje pierwszym autoryzowanym w Polsce dostawcą usług w modelu Cisco Managed Security Service Provider (MSSP).

Niezmiernie miło nam poinformować, że nasza firma została pierwszym w Polsce partnerem Cisco oferującym usługę Cisco Umbrella® w modelu Managed Security Service Provider (MSSP) z możliwością realizacji płatności miesięcznych.

Nie wszystkie przedsiębiorstwa dysponują wystarczającym budżetem, aby utrzymywać profesjonalny zespół specjalistów odpowiedzialnych za bezpieczeństwo sieci i systemów informatycznych.

Organizacje pozbawione ochrony infrastruktury IT na najwyższym poziomie stanowią wyjątkowo łatwy cel dla cyberprzestępców. Na szczęście każda firma, niezależnie od rozmiaru, może pozwolić sobie na alternatywę dla wewnętrznego działu IT w postaci zarządzanych usług bezpieczeństwa (managed security services). Współczesne przedsiębiorstwa coraz częściej decydują się na to rozwiązanie i powierzenie ochrony nad swoimi środowiskami IT zaufanemu partnerowi zewnętrznemu, który dysponuje odpowiednimi narzędziami, aby zapewnić bezpieczeństwo ich zasobom.

Jednym z takich narzędzi jest usługa Cisco Umbrella® oferowana przez NetFormers w modelu Managed Security Service Provider, która zabezpiecza firmy przed najczęstszymi zagrożeniami z Internetu. Pozwala ona na monitorowanie zapytań DNS i skuteczną neutralizację zagrożeń takich jak malware, ransomware, czy phishing. Umbrella® dostarcza również szczegółowych informacji na temat ruchu w sieci firmowej, umożliwiając przeprowadzenie wyczerpującej analizy zagrożeń, natychmiastową reakcję w razie wystąpienia nieprawidłowości oraz skuteczne zapobieganie podobnym zdarzeniom w przyszłości. Co więcej, jako usługa chmurowa, Umbrella® nie wymaga instalacji żadnego sprzętu, pozwalając na szybką konfigurację i obniżenie kosztów bezpieczeństwa IT.

Profesjonalne zabezpieczenie firmy w cenie dużej kawy?

Z Nami to możliwe!

Jedna kawa dziennie to cena jaką możesz zapłacić za bezpieczeństwo Twojego komputera. Zarejestruj się aby przetestować usługę za darmo już dziś.

Cisco Umbrella MSSP jest niezawodnym sposobem na skuteczną ochronę sieci zarówno w małych, jak i większych przedsiębiorstwach. Usługa zapewnia maksymalną ochronę przed najbardziej zaawansowanymi zagrożeniami, błyskawiczną prędkość działania, pełen wgląd w stan sieci oraz wyjątkową niezawodność. Jej wydajność i skuteczność przekładają się na zwiększenie efektywności operacyjnej, optymalizację procesów oraz redukcję kosztów infrastruktury i obsługi informatycznej w firmie.

Cisco Umbrella® Managed Security Service Providers została stworzona specjalnie z myślą o przedsiębiorstwach, które chcą korzystać z najnowszych technologii z dziedziny bezpieczeństwa IT bez konieczności kosztownych inwestycji. Tym bardziej cieszymy się, że mamy możliwość zaoferować naszym Klientom jej wdrożenie jako pierwsi w Polsce, co świadczy o wysokiej jakości naszych usług oraz o zaufaniu, jakim darzy nas firma Cisco Systems, światowy lider w zakresie budowy i bezpieczeństwa sieci.

 

Więcej informacji o samej usłudze i jej korzyściach znajduje się na naszym blogu oraz stronie poświęconej usłudze Cisco Umbrella. Zachęcamy również do bezpłatnych testów rozwiązania oraz kontaktu mailowego z naszymi ekspertami, którzy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące bezpieczeństwa sieci.

Zostań z NetFormers!

Zostań z NetFormers!

Bez zbędnego spamu!

Dołącz do naszego Newslettera aby otrzymywać zaproszenia na bezpłatne szkolenia, webinary i warsztaty oraz solidną dawkę aktualnej wiedzy o rozwiązaniach z zakresu sieci i bezpieczeństwa na rynku.

Bądź na bieżąco!

Dziękujemy, że jesteś z Nami!