Date: 26/03/2024

Time:  10:00-13:30

SZKOLENIE: Juniper AI-Driven Enterprise – sztuczna inteligencja w sieciach LAN i WiFi.

Z przyjemnością informujemy, że przygotowaliśmy dla Was niezwykle wartościowe szkolenie dotyczące rozwiązywania problemów związanych z siecią LAN i wifi.

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, ile czasu może zająć namierzenie trudnych do odtworzenia problemów z wifi i siecią LAN?Czy też zadawaliście sobie pytanie, dlaczego ważne połączenia na MS Teams działają nieprawidłowo, mimo braku alarmów w systemach monitorowania infrastruktury? Zapewniamy, że te i wiele innych kwestii zostaną omówione podczas naszego szkolenia.

Mist Cloud od JUNIPER Networks to innowacyjny system zarządzania i monitorowania sieciami WLAN, LAN i SD-WAN. Dzięki niemu możliwe jest budowanie bezpiecznych i nowoczesnych sieci dla oddziałów oraz lokalizacji centralnych z wykorzystaniem access pointów Mist, przełączników EX i routerów SSR lub SRX. Co więcej, zarządzanie tymi urządzeniami odbywa się z jednego intuicyjnego interfejsu graficznego.

Podczas szkolenia dowiedzą się Państwo o narzędziach szybkiego rozwiązywania problemów JUNPER Networks (Root Cause Analysis) w domenach WLAN, LAN oraz WAN, dostępnych dzięki Mist Cloud. Chcielibyśmy również zaprezentować Państwu Marvis – wirtualnego asystenta, który nie tylko pomoże wskazać, komu trzeba pomóc w pierwszej kolejności, ale także zaproponuje odpowiednie akcje naprawcze.

Zachęcamy Was do wzięcia udziału w naszym szkoleniu i doświadczenia, jak sztuczna inteligencja może skutecznie wspomagać rozwiązywanie rzeczywistych problemów w sieciach.

 

Agenda spotkania:

 

10.00
  • Juniper Networks – krótkie wprowadzenie, co to jest AI-Driven Enterprise?
  • Sieci Wifi i sztuczna inteligencja – przykłady zastosowania.
  • Marvis – wirtualny asystent w akcji.
11.00-11.15 PRZERWA KAWOWA 
  • Bluetooth Low Energy – lokalizowanie zasobów, interakcja z użytkownikami.
  • Sieci LAN oraz integracja z AI.
  • Nowoczesne podejście do NAC (Network Access Control)
12.15-12.30 PRZERWA KAWOWA 
  • SD-WAN – obietnice vs rzeczywistość.
  • WAN Assurance, Session Smart Routers: inteligentny, lekki transport przez sieć WAN.
  • A co z bezpieczeństwem sieci? SRX jako NGFW i SD-WAN gateway.
13.30 LUNCH

Warsztaty poprowadzi

Sławomir Karaś

Sławomir Karaś

Sr Partner System Engineer; JUNIPER NETWORKS - Central & Eastern Europe,

Ponad 20 lat doświadczenia w branży IT w profesjonalnej pracy z rozwiązaniami sieciowymi i cyberbezpieczeństwa, komercyjnymi oraz open-source. Początkowo jako użytkownik końcowy, później również jako konsultant i autoryzowany instruktor Juniper. Od 8 lat pracuje w lokalnym zespole Juniper Networks w Warszawie jako inżynier systemowy, wspierając Klientów i Partnerów z regionu Europy Środkowej i Wschodniej. Specjalizuje się w rozwiązaniach AI-Driven Enterprise oraz Connected Security.

Zostań z NetFormers!

Zostań z NetFormers!

Bez zbędnego spamu!

Dołącz do naszego Newslettera aby otrzymywać zaproszenia na bezpłatne szkolenia, webinary i warsztaty oraz solidną dawkę aktualnej wiedzy o rozwiązaniach z zakresu sieci i bezpieczeństwa na rynku.

Bądź na bieżąco!

Dziękujemy, że jesteś z Nami!