Date: 24/09/2024

Time: 10.00-15.00 (LUNCH)

Zapraszamy na warsztaty poświęcone budowie bezpiecznej infrastruktury sieciowej na bazie rozwiązań Extreme Networks.

Zapraszamy na warsztaty poświęcone bezpieczeństwu infrastruktury sieciowej, które stanowi fundament komunikacji między klientami a aplikacjami. Podczas warsztatów omówimy rozwiązania Fabric, które umożliwiają budowę łatwo konfigurowalnej sieci usługowej zapewniającej mikrosegmentację w ramach sieci LAN.

Skupimy się na konieczności kontroli dostępu do sieci poprzez implementację rozwiązań kontroli dostępu z wykorzystaniem systemu NAC (Network Access Control). Przejdziemy przez praktyczne przykłady zarządzania i monitorowania sieci LAN opartej na Fabric. Poznamy wszystkie urządzenia pracujące w sieci oraz aplikacje, z których korzystają. Te informacje są niezbędne do prawidłowego zarządzania bezpieczeństwem w firmie.

Dołącz do nas, aby poznać najnowsze metody zapewnienia bezpieczeństwa w infrastrukturze sieciowej i efektywnie zarządzać jej funkcjonowaniem.

UWAGA: Na każdych warsztatach stacjonarnych zapewniamy LUNCH oraz dowolną liczbę przerw kawowych 🙂

Zostań z NetFormers!

Zostań z NetFormers!

Bez zbędnego spamu!

Dołącz do naszego Newslettera aby otrzymywać zaproszenia na bezpłatne szkolenia, webinary i warsztaty oraz solidną dawkę aktualnej wiedzy o rozwiązaniach z zakresu sieci i bezpieczeństwa na rynku.

Bądź na bieżąco!

Dziękujemy, że jesteś z Nami!