Date: 18/06/2024

Time: 10.00-15.00 (LUNCH)

Zapraszamy serdecznie na warsztaty poświęcone Cisco FSO (Full-Stack Observability).

W skład omawianego pakietu wchodzą dwa rozwiązania Cisco AppDynamics będąca platformą klasy APM (Application Performance Monitoring) zapewniająca wgląd w wydajność i działanie aplikacji oraz infrastruktury IT, umożliwiając szybsze identyfikowanie i rozwiązywanie problemów i zapewniając ciągłości działania krytycznych systemów i aplikacji internetowych i mobilnych.  

Drugim elementem jest Cisco ThousandEyes. ThousandEyes pozwala na monitorowanie dostępności oraz wydajności sieci i usług internetowych w różnych punktach na całym świecie, co pozwala na znalezienie i rozwiązanie problemów, zanim staną się one widoczne. To wyrafinowane narzędzie diagnostyczne, pozwalające śledzić drogi danych w sieci, a także identyfikować potencjalne problemy lub błędy mogące wpływać na jakość usług online.

ThousandEyes pomaga też w optymalizacji wydajności aplikacji w chmurze, dzięki czemu firmy mogą lepiej wykorzystywać swoje zasoby i zapewniać klientom lepsze doświadczenia online.

W ramach warsztatów przedstawione zostaną funkcjonalności obu rozwiązań, zaprezentowane będą  przypadki użycia, pozwalając ocenić przydatność rozwiązania. Całość będzie prowadzona przy udziale Expertów Cisco i oparta o środowisko testowe z naciskiem na praktyczne zastosowanie platformy Cisco FSO.

UWAGA: Na każdych warsztatach stacjonarnych zapewniamy LUNCH oraz dowolną liczbę przerw kawowych 🙂

Zostań z NetFormers!

Zostań z NetFormers!

Bez zbędnego spamu!

Dołącz do naszego Newslettera aby otrzymywać zaproszenia na bezpłatne szkolenia, webinary i warsztaty oraz solidną dawkę aktualnej wiedzy o rozwiązaniach z zakresu sieci i bezpieczeństwa na rynku.

Bądź na bieżąco!

Dziękujemy, że jesteś z Nami!