Date: 05/12/2023

Time:  09:30-16:00

Warsztaty stacjonarne hands-on

Simplify Operations with the Fortinet Security Fabric and FortiAnalyzer

W miarę przyspieszania transformacji (DX-digital transformation)  cyfrowej zarządzanie bezpieczeństwem sieci w dalszym ciągu stwarza poważne wyzwania dla organizacji każdej wielkości. Błędne konfiguracje i inne błędy ludzkie, które przyczyniają się do naruszeń, są często wynikiem złożoności zabezpieczeń, braku widoczności w sieci i niespójnego egzekwowanie zasad.

Ponadto, w miarę jak sieć w coraz większym stopniu rozszerza się na lokalne centra danych, brzegi i chmurę w wyniku inicjatyw DX, zabezpieczanie zasobów staje się coraz większym wyzwaniem. Szereg różnych produktów zabezpieczających, każdy z indywidualną konsolą zarządzania, oznacza, że widoczność jest ograniczona, a konfiguracje są zwykle niespójne w całej sieci.

FortiAnalyzer rozwiązuje te wyzwania dzięki skonsolidowanym informacjom o sieci i zautomatyzowanym procesom. FortiAnalyzer, będący częścią Fortinet Security Fabric, integruje się z innymi produktami Fortinet i umożliwia wykorzystanie analityki bezpieczeństwa i automatyzacji bez potrzeby stosowania dodatkowych konsol i rozwiązań.

Podczas tych warsztatów uczestnicy zdobędą praktyczne doświadczenie i wiedzę, w jaki sposób FortiAnalyzer, serce Security Fabric, zapewnia organizacjom zaawansowane rejestrowanie zdarzeń, automatyzuje ich obsługę oraz zwiększa widoczność tego co dzieje się w sieci.

Agenda spotkania:

09.30-11.30 Przywitanie i wprowadzenie
11.30-13.30

Warsztaty labowe – część pierwsza 

13.30-14.00 Lunch
14.00-16.00

Warsztaty labowe – część druga  

Czym są Warsztaty Security?

To praktyczne, kilkugodzinne warsztaty na miejscu w Warszawie, na których zapoznasz się z najnowszymi zagadnieniami z zakresu cyberbezpieczeństwa oraz nauczysz się w jaki sposób należy reagować na incydenty bezpieczeństwa. Przy wykorzystaniu technologii Fortinet zdobędziesz praktyczną wiedzę i umiejętności posługiwania się narzędziami i systemami ochrony sieci.

Przez kogo prowadzone są warsztaty?

Warsztaty prowadzone są przez doświadczonych Inżynierów sieciowych firmy Fortinet i NetFormers.

Dla kogo przeznaczone są Warsztaty?

Na warsztaty zapraszamy administratorów systemów i sieci oraz osoby techniczne zajmujące się bezpieczeństwem.

Warsztaty nie wymagają wcześniejszej wiedzy związanej z produktami Fortinet.

Niezależnie od poziomu wiedzy i doświadczenia każdy będzie w stanie zrealizować program Warsztatów dzięki szczegółowym instrukcjom pokazującym krok po kroku jak w środowisku laboratoryjnym skonfigurować każdy z elementów systemu.

Dlaczego warto wziąć udział:

Warsztaty są w 100% za darmo, a podczas tego wydarzenia:

  • pogłębisz wiedzę techniczną z zakresu cyberbezpieczeństwa i mechanizmów ochrony sieci
  • uczestnicy będą mieli możliwość praktycznego nauczenia się korzystania z wybranych rozwiązań Fortinet
  • poznasz produkty wykraczające poza standardowe podejście bazujące na firewall-ach

Jak wyglądają warsztaty i co należy przynieść?

Warsztaty składają się ze wstępu teoretycznego oraz części praktycznej prowadzonej przez inżyniera Fortinet.

Do realizacji części praktycznej każdy uczestnik warsztatów on-site powinien posiadać własny komputer z możliwością podłączenia do Internetu (WiFi). Środowisko laboratoryjne do indywidualnej konfiguracji dostępne będzie w chmurze Fortinet.

Zostań z NetFormers!

Zostań z NetFormers!

Bez zbędnego spamu!

Dołącz do naszego Newslettera aby otrzymywać zaproszenia na bezpłatne szkolenia, webinary i warsztaty oraz solidną dawkę aktualnej wiedzy o rozwiązaniach z zakresu sieci i bezpieczeństwa na rynku.

Bądź na bieżąco!

Dziękujemy, że jesteś z Nami!