Cyberbezpieczny

samorząd.

Czas na zgłoszenia został wydłużony do 13 października !

Program „Cyberbezpieczny samorząd” to odpowiedź na rosnącą liczbę ataków na podmioty administracji publicznej oraz niewystarczające rozwiązania techniczne w obszarze cyberbezpieczeństwa


Dzięki wsparciu finansowemu w wysokości od 200 do 850 tys. zł, każdy samorząd będzie miał możliwość poprawy zabezpieczeń przed atakami cyberprzestępców. Mniejsze gminy, które często nie dysponują wystarczającymi środkami na skuteczną ochronę, teraz mają szansę na podniesienie poziomu cyberbezpieczeństwa.

Zachęcamy wszystkie jednostki samorządu terytorialnego do składania wniosków o dofinansowanie działań z zakresu cyberbezpieczeństwa.

Eksperci firmy NETFORMERS, Integratora z wieloletnim doświadczeniem na rynku cybersecurity chętnie udzielą wsparcia Twojej jednostce samorządowej w tym projekcie. Skontaktuj się z nami!
Razem możemy tworzyć bezpieczne środowisko pracy urzędników i gwarantować bezpieczne usługi dla obywateli!

Wybierz bezpieczeństwo dla swojej jednostki samorządowej. 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT PROGRAMU „CYBERBEZPIECZNY SAMORZĄD”

Napisz do nas! Zaprojektujmy razem najskuteczniejsze rozwiązania ochrony dla Twojej jednostki samorządowej.

Zostań z NetFormers!

Zostań z NetFormers!

Bez zbędnego spamu!

Dołącz do naszego Newslettera aby otrzymywać zaproszenia na bezpłatne szkolenia, webinary i warsztaty oraz solidną dawkę aktualnej wiedzy o rozwiązaniach z zakresu sieci i bezpieczeństwa na rynku.

Bądź na bieżąco!

Dziękujemy, że jesteś z Nami!