Partnerzy

W trosce o biznes naszych klientów, oferujemy sprawdzone rozwiązania technologiczne światowych liderów rynku ICT. Kluczowym aspektem proponowanych przez nas rozwiązań komunikacyjnych dla biznesu jest wybór odpowiedniego partnera technologicznego.

CiscoPartnerstwo z Cisco Systems stanowi ważny element strategii biznesowej NetFormers, dając gwarancję stabilności i rozwoju oferowanych rozwiązań. Otrzymaliśmy status Cisco Premier Certified Partner, potwierdzający nasze kompetencje w zakresie realizacji projektów sieciowych z wykorzystaniem urządzeń Cisco Systems. Certyfikacja ta poświadcza spełnienie przez NetFormers wysokich wymagań, jakie Cisco Systems stawia swoim partnerom w zakresie rozwiązań sieciowych.

JuniperStając naprzeciw wymaganiom naszych klientów jesteśmy także Autoryzowanym partnerem firmy Juniper Networks, dzięki czemu możemy oferować najlepsze rozwiązania sieciowe na rynku, dostosowując proponowane rozwiązanie do potrzeb danego biznesu.

CheckpointDbając o bezpieczeństwo infrastruktury naszych klientów nawiązaliśmy także współpracę ze światowym liderem w tym zakresie – firmą Checkpoint. Jako Bronze Partner posiadamy niezbędne kompetencje do pozycjonowania zaawansowanych rozwiązań Security wykorzystując wiedzę i doświadczenie zdobyte na rynku.

ZScalerJako firma technologiczna mocno zakorzeniona w rozwiązaniach bezpieczeństwa nawiązaliśmy współpracę z firmą Zscaler – światowym liderem rozwiązań bezpieczeństwa oferowanych w postaci usług sieciowych w chmurze Internetu. Software as a Service (SaaS) czy też Security as a Service to usługa zapewniająca bezpieczeństwo korzystania z publicznej sieci Internet bez konieczności nabywania i utrzymywania drogiego sprzętu sieciowego.

riverbedPrędkość działania aplikacji korporacyjnych w zdalnych lokalizacjach często pozostawia wiele do życzenia. Czy można przyspieszyć transmisję danych i polepszyć jakość pracy w oddziałach? Oczywiście że tak. Odpowiedzią na te pytania są produkty firmy Riverbed. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu urządzenia te są w stanie znacząco wpłynąć na poprawienie jakości pracy w oddziałach firmy, a co za tym idzie na zwiększenie produktywności w tych lokalizacjach. Produkty firmy Riverbed są znane i cenione na całym świecie. Dlatego właśnie jesteśmy dumni ze statusu Srebrnego partnera firmy Riverbed w Polsce.

BrocadeJesteśmy dumni z naszego partnerstwa z Brocade, a to dlatego, iż jest to firma dostarczająca niesamowite rozwiązania do Data Center. Przełączniki SAN oraz przełączniki LAN powinny spełnić wszystkie Twoje oczekiwania. Wystarczy wspomnieć o rewolucyjnym podejściu do budowania fabryk (fabric) w Data Center przy wykorzystaniu technologi VDX, albo o budowaniu stosów przełączników na odległość. To wszystko, plus przodowanie na rynku przełaczników SAN, sprawia, że rozwiązania firmy Brocade są rekomendowane przez nas do większości sieci.

fortinet_logoFortinet to światowy dostawca urządzeń bezpieczeństwa sieciowego i lider rynku zintegrowanych systemów zarządzania zagrożeniami (Unified Threat Management, UTM). Produkty i usługi firmy zapewniają rozległa, zintegrowana i wysoce wydajna ochrone przed zagrożeniami dynamicznymi, upraszczając jednocześnie infrastrukturę bezpieczeństwa IT. Partnerstwo NetFormers z Fortinet stanowi kolejny krok w rozwoju oferty w dziedzinie Network Security.

infobloxInfoblox jest liderem rynku systemów do automatyzacji zarządzania sieciami i ich kontroli. Dzięki rozwiązaniom do zarządzania adresami IP oraz serwerami DNS i DHCP jest w stanie zagwarantować firmom ciągłość biznesową, większą dostępność i zgodność z regulacjami prawnymi.

paloaltoJak skutecznie i granularnie kontrolować dostęp do aplikacji takich jak: Facebook, Skype, eMule, BitTorrent? Czy można filtrować ruch aplikacyjny dla konkretnych użytkowników lub grup użytkowników – nie bazując przy tym na adresach IP? Odpowiedzią na tak postawione pytania są firewalle firmy Palo Alto Networks. Trzy główne cechy Firewalli Następnej Generacji (Next Generation Firewall) to kontrolowanie aplikacji bez względu na port/tunelowanie/szyfrowanie, weryfikacja dostępu bazująca na tożsamości oraz unikalna wydajność. Palo Alto Networks to według Raportu Gartnera niekwestionowany lider w dziedzinie rozwiązań Enterprise Network Firewalls. Dlatego jesteśmy dumni ze statusu Złotego Partnera (Gold Partner), jaki firma NetFormers uzyskała w ramach współpracy z Palo Alto Networks w Polsce.

outpost24W modelu SaaS oferujemy także rozwiązania – lidera w zakresie zarządzania podatnościami na włamania – firmy Outpost24. OUTSCAN i HIAB to łatwe do wdrożenia i przyjazne dla użytkownika rozwiązania pozwalające stale szacować istniejące ryzyko. Zidentyfikowane podatności są oceniane i raportowane wraz z zalecanymi sposobami naprawy. Proces usuwania odkrytych usterek jest obsługiwany przez narzędzia wspomagające pracę zespołową, dzięki którym zadania naprawcze kierowane są bezpośrednio do odpowiednich administratorów, a ich weryfikacja jest szybka i prosta w obsłudze. Wyniki przeprowadzonych testów mogą być porównywane w czasie celem monitorowania trendów ekspozycji na ryzyko.

BarracudaBezpieczeństwo to oczywiście sieć ale także stacje robocze, serwery plików oraz serwery poczty. W celu zapewnienia kompleksowej ochrony zarówno dla stacji roboczych jak i dla serwerów oraz bram internetowych – rozpoczęliśmy współpracę z firmą Barracuda Networks. Barracuda Networks to światowy lider w dziedzinie zabezpieczeń internetowych, ochrony poczty elektronicznej, ochrony firewallowej i systemów do tworzenia kopii zapasowych. Rozwiązania Barracuda Networks zapewniają ochronę zarówno stacji roboczych (Web Filter), serwerów plików (Web Application Firewall, SSL VPN, Load Balancer) i serwerów poczty (Spam and Virus Firewall, Message Archiver), jak i ochronę bramy internetowej (Web Filter, NG Firewall).

AerohiveJako pierwsi w Polsce zostaliśmy partnerem firmy Aerohive Networks – według raportu Gartnera z czerwca 2012r. – wizjonerskiej firmy dostarczającej kablową i bezprzewodową infrastrukturę dostępową do sieci. Innowacyjne podejście do budowania sieci WLAN – bez dedykowanych kontrolerów, z zarządzaniem w chmurze – umożliwia osiągnięcie niezwykłej skalowalności, uproszczenia zarządzania oraz obniżenia całkowitego kosztu rozwiązania przy zachowaniu niezmiernie bogatej funkcjonalności. Nasze testy oraz wdrożenia u klientów pokazują, iż rozwiązanie to posiada wiele unikalnych zalet i korzyści niespotykanych u innych producentów.

arkeiaWD Arkeia Network Backup dostarcza sprawdzone i nagradzane rozwiązania do backupu dla systemów działających w sieciach firmowych. Obecnie produkty WD Arkeia Network Backup chronią ponad 100 000 sieci dla 7 000 klientów w 70 krajach. Flagowe oprogramowanie, WD Arkeia Network Backup wspiera obecnie 200 platform, włączając w to systemy AIX, BSD, HP-UX, Linux, Macintosh, Netware, Solaris i Windows.