Sebastian Strzelak

CEO
Prezes Zarządu

Sebastian Strzelak

Gdy tylko do Polski zawitał Internet i modem 9600bps radośnie piszczał w kącie a nasz narodowy operator cieszył się z każdej spędzonej minuty na buletin boardzie i IRC-u – wiedziałem, że to jest to, czym chcę zajmować się w życiu. Fascynacja sieciami oraz bezpieczeństwem sieciowym wzbogacona wiedzą ze studiów na WEiTI PW oraz doświadczeniem inżynierskim z pracy u największych integratorów w Polsce (ATM, NextiraOne) i na świecie (Verizon Business) motywuje mnie do odkrywania nowych możliwości świata teleinformatyki i rozwiązywania problemów biznesowych naszych klientów.

Własna firma to nie tylko realizacja ambicji inżynierskich ale także szansa wykorzystania praktycznej wiedzy biznesowej przekazanej na studiach MBA, możliwość pracy w gronie najlepszych ekspertów oraz nieależność na jaką nie pozwoli żadna korporacja.

Moja dotychczasowa praca zaoowocowała licznymi certyfikacjami branżowymi, w tym m.in. Cisco Certified Internetwork Expert (CCIE Security #23960), Certified Information Systems Security Professional (CISSP), Palo Alto Networks Certified Networks Security Engineer (CNSE), Aerohive Certified WLAN Professional (ACWP), Brocade Certified Network Engineer (BCNE), PMI Project Management Professional (PMP).

 

Tomasz Busłowski

Wiceprezes Zarządu

Tomasz Busłowski

Sieci to moja pasja. Zaraziłem się nią będąc jeszcze małym „szczawiem” i tak mi już zostało. Swoje doświadczenie zdobywałem u jednego z największych polskich integratorów – i zdecydowanie były to bardzo owocne godziny/dni/lata spędzone przy największych projektach sieciowych w Polsce.

Na pewnym etapie mojej kariery zafascynowały mnie rozwiązania Unified Communications i im postanowiłem poświęcić większość mojego czasu – z perspektywy czasu mogę przyznać, że była to słuszna droga. Zdobyte „w boju” doświadczenie pozwoliło mi pełnić rolę głównego architekta rozwiązania sieci OST112 – największego projektu Unified Communications w Polsce.

Posiadam wiele certyfikacji z naszej branży m. in. Cisco Certified Voice Professional (CCVP), Cisco Certified Network Professional (CCNP), Aerohive Certified Wireless Professional (ACWP), Aerohive Certified Wireless Administrator (ACWA). Obecnie przygotowuję się do egzaminu CCIE Voice.

 

Piotr Czarnecki

Wiceprezes Zarządu

Piotr Czarnecki

W branży pracuję od 2003 roku. Pierwsze lata pracy związane były głównie z technologiami routing/switching, kiedy to zajmowałem się wdrażaniem sieci LAN/WAN pracując u naszego narodowego operatora (TPSA). Następne lata, to praca u integratora ściśle związanego z sektorem finansowym. Realizując projekty sieciowe dla instytucji finansowych, coraz bardziej uświadamiałem sobie, jak ważne jest bezpieczeństwo.

Bezpieczeństwo stało się moją pasją. Ostatnie lata mojej pracy to przede wszystkim projekty związane z bezpieczeństwem (Network Security, Information Security, IT Security). Posiadam wiele certyfikacji branżowych, m.in. Cisco Certified Internetwork Expert (CCIE #15422), Certified Information Systems Security Professional (CISSP), Certified Ethical Hacker (CEH), CompTIA Security+, ITIL, PRINCE2.

 

 

Beata Rataj

Office and Vendor Relationship Manager

Beata Rataj

Po zakończeniu studiów w 2005 o specjalizacji zarządzanie i marketing, mój pomysł na ścieżkę kariery był oczywisty – przede wszystkich kontakt z ludźmi. Dlatego od początku moja praca opierała się na współpracy z klientami, dostawcami lub wykonawcami.
Praca w wieloosobowych zespołach nauczyła mnie organizacji czasu pracy, doskonałej komunikacji ze współpracownikami i dostawcami, prawidłowego obiegu i kontroli dokumentów oraz szybkiego rozwiązywania problemów.

Wieloletnia praca w dziale produktów infrastrukturalnych poszerzała moją wiedzę z tych technologii oraz pozwoliła poznawać ludzi z pasją, zaangażowanych w tworzenie systemów ułatwiających pracę użytkownikom. Współpracownicy zaszczepili we mnie potrzebę śledzenia nowości technologicznych, szczególnie w obszarze Data Center.