Services

Nasza oferta to bogactwo najlepszych rozwiązań dla Twojej firmy

Zapraszamy do zapoznania się z naszą kompleksową ofertą dotyczącą projektowania, wdrażania oraz utrzymywania sieci i systemów komunikacji biznesowej. NetFormers to doświadczony dostawca sprawdzonych rozwiązań sieciowych oraz systemów bezpieczeństwa. Nasza firma realizuje również usługi dotyczące konsultingu sieciowego oraz świadczy usługi audytowe sieci LAN, oraz WLAN. Nasza bogata oferta obejmuje wszelkie aspekty prac – od zdefiniowania Państwa potrzeb, przez projektowanie najlepszych rozwiązań, wdrażanie ich do struktur firmowych, aż po kompleksowe wsparcie techniczne.

Wiemy, jak istotna jest niezawodność, elastyczność i dostępność, dlatego każdego dnia zmagamy się z wyzwaniami biznesowymi XXI w., dostarczając Państwu możliwie najlepsze rozwiązania szyte na miarę Państwa potrzeb. Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu zdobytym przy współpracy z liderami technologicznymi na rynku sieciowym, gwarantujemy Państwu najwyższą jakość naszych usług.

Network Security

Czy dane Twojej firmy są bezpieczne? Bezpieczna sieć to filar prawidłowego funkcjonowania każdej infrastruktury IT. Jedynie odpowiednio dopasowane rozwiązania zabezpieczające zarówno wewnętrzną strukturę sieci, jak i chroniące ją przed atakami zewnętrznymi są kluczowe do uchronienia przedsiębiorstwa przed dzisiejszymi zagrożeniami. Sprawdź nasze najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa sieciowego Twojej firmy.

Auditing wireless networks and measuring Wi-Fi networks

Wielu specjalistów z działów IT uważało je za wolniejsze i mniej bezpieczne. Jednak dziś wiemy już, że połączenia Wi-Fi stanowią zupełnie nową jakość infrastruktury telekomunikacyjnej w firmach. Sieci Wi-Fi powoli wypierają połączenia kablowe w przedsiębiorstwach. Niemniej, do ich prawidłowego funkcjonowania kluczowe jest zachowanie odpowiedniej dostępności, wydajności oraz adekwatnego poziomu zabezpieczeń. Aby uzyskać możliwie funkcjonalną i bezpieczną sieć WI-Fi niezbędne jest przeprowadzenie kompleksowego audytu sieci bezprzewodowej, a także dokonanie pomiarów sieci Wi-Fi.

Technical support

Zapewniamy wielopoziomowe wsparcie techniczne. Nasi eksperci służą Państwu wsparciem technicznym i konsultacjami w zakresie sieci i bezpieczeństwa systemów. Wspieramy naszych klientów podczas zgłaszania problemów u producentów oraz podczas awarii systemów. Realizujemy usługi związane z trzecią linią wsparcia technicznego lub w całości zarządzamy systemami sieciowymi.

Network Solutions

Poszukują Państwo nowoczesnych i najefektywniejszych rozwiązań sieciowych do budowy infrastruktury telekomunikacyjnej i sieciowej? Oferujemy kompleksowe rozwiązania sieciowe, systemy monitorowania, zarządzania i analizowania ruchu sieciowego. Dostarczamy systemy i rozwiązania z zakresu Next Generation Wi-Fi, Intelligent WAN oraz  LAN.

Network Consulting

Potrzeba stworzenia skalowalnej, efektywnej i bezpiecznej infrastruktury sieciowej przy jednoczesnym dopasowaniu projektu do ograniczonego budżetu to wyzwanie dla setek firm i przedsiębiorstw. Oferujemy wszechstronny konsulting sieciowy zgodnie z metodologią PPDIOO opracowaną przez firmę Cisco Systems.

Modern communication systems (Collaboration)

Efektywna komunikacja między strukturami firmy oraz jej pracownikami to klucz do wydajności, elastyczności oraz oszczędności. Zmiana środowiska aktywności zawodowej pracowników powoduje, że przedsiębiorstwa muszą dostosować systemy komunikacji do obecnie panujących warunków oraz wymagań środowiskowych. Skuteczna platforma komunikacyjna w systemie collaboration zawiera w sobie systemy komunikacji wideo, współpracy on-line, nagrywania rozmów, współdzielenia plików, szybkiej komunikacji tekstowej i osiągalności osób tu i teraz. Jednym z filarów współczesnych metod komunikacji jest system Ujednoliconej Komunikacji (ang. Unified Communication).

Professional design of LAN and Wi-Fi radio networks

Projektowaniu bezpiecznej, niezawodnej i wydajnej sieci LAN i WLAN towarzyszy szereg działań mających na celu określenie wymagań, ograniczeń (budżetowych, czasowych, organizacyjnych), a także priorytetów dla Klienta. Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy jesteśmy w stanie realizować w pełni skalowalne i niezawodne sieci Wi-Fi oraz LAN w Państwa przedsiębiorstwach.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. W przypadku pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Zadzwoń